MENU

SKI - AREÁLY V OKOLÍ

Lyžování je na zimě to nejlepší

LYŽOVÁNÍ

SKI AREÁL - PIONÝRKA

Vzdálenost od hotelu: 300 m

Užijte si zázemí hotelu a využijte výhodnou polohu Hotelu BON, díky které máte nejlepší lyžařské střediska Jizerských hor a Krkonoš v rozumné dojezdové vzdálenosti. 300m od hotelu se nachází menší městský vlek Pionýrka s příjemným až domácím prostředím a běžkařské tratě.

Více informací: http://www.lyzovani-tanvald.cz/lyzarsky-areal-aktualne

SKI AREÁL - TANVALDSKÝ ŠPIČÁK

Vzdálenost od hotelu: 5,5 km

Ve ski areálu Tanvaldský Špičák, který je největším lyžařským areálem v Jizerských horách, přepravují lyžaře od roku 2018 dvě 4-sedačkové lanové dráhy. Ve ski areálu se dále nachází 5 vleků typu poma - Zalomený, Pod lesem, 2x Přibližovák a Dětský. Pro nejmenší lyžaře a jejich výuku v areálu naleznete pojízdný koberec SUNKID.

Více informací: https://www.skijizerky.cz/cz/zima/skiarena/skiareal-tanvaldsky-spicak

SKI AREÁL - SVĚTLÝ VRCH

Vzdálenost od hotelu: 6 km

Lyžařský areál nabízí 2 paralelní lyžařské vleky typu TATRAPOMA P. Široké sjezdové tratě délky 400 m jsou vždy perfektně upraveny rolbou. V provozu je již nové technické zasněžování. Svah je vybaven osvětlením pro večerní provoz. Součástí areálu je snowpark.

Více informací: https://www.svetlyvrch.cz/

SKI AREÁL - U ČÁPA

Vzdálenost od hotelu: 7,4 km

V lyžařské sezóně slouží návštěvníkům dva šestisetmetrové vleky a jeden dětský patřící k lyžařské školce. V areálu je i půjčovna a skiservis. Díky nádherné poloze na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš je areál jako stvořen k celoročnímu využití pro turistiku pěší i cyklistickou a jako výchozí bod pro poznávání celého regionu.

Více informací: https://ucapa.eu//

SKI AREÁL - REJDICE

Vzdálenost od hotelu: 8,4 km

Lyžařský areál Kořenov - Rejdice se nachází na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Oblast nabízí vynikající podmínky jak pro zimní, tak pro letní rekreaci. Všechny tratě a překážky jsou pravidelně upravovány a dosněžovány s možností večerního lyžování na osvětleném svahu. Výborné jsou zde také podmínky pro běžecké lyžování s napojením na lyžařskou magistrálu.

Více informací: http://www.rejdice.cz/

Speciální nabídka