MENU

LETNÍ AKTIVITY V JIZERSKÝCH HORÁCH

Sportu zdar !!

Město Tanvald, ale i Ski areály Tanvaldský špičák a Severák v Jizerských horách poskytují sportovní vyžití nejen v zimních měsících, mají co nabídnout i v rámci letních turistických či sportovních aktivit.

V bezprostřední blízkosti se nachází minigolf, tenisové kurty, městský stadion, půjčovna kol i koloběžek, sportovní areál, turistické trasy i cyklotrasy do Jizerských hor a Krkonoš.

CO S VOLNÝM ČASEM V MÍSTĚ A OKOLÍ ?

Bikepark Tanvaldský Špičák

Vzdálenost od hotelu: 2,6 km

Jednosměrné terénní stezky v lesích na svazích Tanvaldského Špičáku. Začátek stezek je na vrcholu Tanvaldského Špičáku a konec na parkovišti u nástupní stanice na lanovou dráhu.

Více informací: https://www.tanvald.eu/dr-cs/27866-bikepark-tanvaldsky-spicak.html

Městský multifunkční stadion Tanvald

Vzdálenost od hotelu: 1 km

Hřiště pro workout, posilovací prvky, slackline, boulderová stěna, to vše s bezpečným dopadovým povrchem. Skatepark, inlinová dráha o délce cca 440 m, atletický ovál 400 m, sektor pro skok vysoký, vrh koulí, skok daleký, hřiště pro badminton, beachvolejbal, travnaté fotbalové hřiště a víceúčelové hřiště na míčové hry.

Více informací: https://www.tanvald.eu/dr-cs/25749-mestsky-multifunkcni-stadion-tanvald.html

Koupaliště Tanvald

Vzdálenost od hotelu: 1,6 km

Koupaliště Tanvald se nachází na kraji stejnojmenného města v přírodním prostředí. Parkování je možné bezplatně u areálu koupaliště. K dispozici jsou sociální zařízení, stánek s občerstvením i sportovní plochy (pískové hřiště).

Více informací: https://www.tanvald.eu/dr-cs/75-koupaliste-tanvald.html/

Pump-track

Vzdálenost od hotelu: 1 km

V prostoru kempu Tanvaldský Špičák byl pro širokou veřejnost vybudován populární asfaltový pump-track. Jedná se o jednu z nejúčinnějších metod technického výcviku na horském kole využívanou pro nácvik rovnováhy a ovládání kola.

Více informací: https://www.tanvald.eu/dr-cs/29262-pumptrack.html/

Lezecká stěna Tanvald

Vzdálenost od hotelu: 1 km

Ve sportovní hale ZŠ Tanvald, Sportovní byla v lednu 2020 otevřena lezecká stěna s boulderovou sekcí. Stěna je určená nejen pro žáky ZŠ Sportovní, ale i pro širokou veřejnost v určené otvírací hodiny.

Více informací: https://www.tanvald.eu/dr-cs/27995-lezecka-stena-tanvald.html/

Speciální nabídka