Zjistit dostupnost


Hotel Bon***​​


Vážení hosté, omlouváme se, ale z důvodu plánované rekonstrukce je hotel dočasně uzavřen včetně restaurace. Děkujeme za pochopení.

Hotel Bon se nachází v krásném prostředí CHKO Jizerské hory nedaleko lyžařského areálu Tanvaldský Špičák.​

Díky své poloze je vhodný jak pro aktivní sportovce, tak pro rodiny s dětmi. V zimním období můžete využít některé z lyžařských středisek nebo běžkařských tras v okolí a v letním období se Vám nabízí spousta výletů jak pro pěší turisty, tak pro cyklisty do Jizerských hor, Krkonoš nebo Českého ráje.


Hotel prošel v letech 2013 – 2014 rozsáhlou rekonstrukcí. K dispozci Vám je 24 dvoulůžkových pokojů s možností plnohodnotné přistýlky, 4 4-lůžkové pokoje a jeden rodinný pokoj pro 5 osob. Hotel poskytuje celkem 89 lůžek. Všechny pokoje jsou nekuřácké, moderně zařízeny s TV/SAT a vlastním sociálním zařízením.

Nejen hoteloví hosté mohou využít hotelovou restauraci s kapacitou až 100 míst nebo bowling s kapacitou 35 míst. Hotel je také vhodný pro pořádání firemních akcí, školení, večírků nebo svateb. K těmto účelům jsou k dispozici 2 salónky pro 45 osob, které je možné propojit i s restaurací.

Návštěvníci hotelu mohou také využít Wellness – vířivku a finskou saunu, nebo masáže. Přímo vedle hotelu se nachází minigolf a tenisové kurty.

Wifi v celém objektu a parkování u hotelu je zdarma.


Hosté ubytovaní 2 a více nocí si mohou zapůjčit zdarma na recepci kartu hosta Jizerských hor - JIZERKY CARD, díky které mohou čerpat zajímavé slevy či cenové zvýhodnění v Jizerských horách.

 

plaketa2017
plaketa2018
plaketa2019
plaketa2020
plaketa2021

 

V  letech 2017, 2018, 2019 a 2020 Hotel Bon zvítězil v soutěži CZECH HOTEL AWARDS,
jako nejlepší 3* hotel z celého Libereckého kraje!

Speciální nabídka

Novinky

Spokojení hosté

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme.

30.9.2019

Zobrazit celý článek

Moderní pokoje

Přichystali jsme si pro vás útulné ubytování, přijeďte vyzkoušet! 

29.9.2019

Zobrazit celý článek

Wifi a parkování v ceně ubytování

Jdeme s dobou, proto máme všechny prostory našeho moderního hotelu pokryty signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

26.9.2019

Zobrazit celý článek

Nové webové stránky!

Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace. 

23.9.2019

Zobrazit celý článek