MENU

Novinky

Vystoupí studenti ZUŠ Tanvald. Saxofonový kvartet, pěvecké sbory a sólisté. Od 16 hodin připravilo Středisko volného času v Tanvaldě dílničky pro děti.

Více informací

Rezervace pobytu

Oslavte příchod nového roku 2024 v hotelu Bon. Čeká Vás bohatý program na celý večer, vstup do wellness centra, servírovaná večeře, DJ, půlnoční raut, ohňostroj a novoroční přípitek.

Rezervace pobytu

Užijte si podzimní čas na čerstvém vzduchu s polopenzí a privátním wellness v Jizerských horách.

Rezervace pobytu

4 dny na čerstvém vzduchu, užijte si chutnou polopenzi, relax v privátním wellness a bowling v útulném prostředí našeho hotelu.

Rezervace pobytu

Užijte si letní dny na čerstvém vzduchu s polopenzí a privátním wellness v Jizerských horách. Slunce svítí nad hlavou a období je plné optimismu.

Rezervace pobytu

Tato přehlídka si v Harrachově připisuje hned dvě výjimečnosti oproti jiným akcím podobného druhu, a to že se právem označuje za festival s nejhezčím výhledem a festival pořádaný v nejvyšší nadmořské výšce v ČR.

Více informací

Rezervace ubytování

7. července 2023 se bude konat ,,Oldies Party'' s největšími tanečními a rockovými hity 60. a 90. let v Kempu Tanvaldský Špičák. Areál otevřen od 19 hodin. Rezervace míst v recepci autokempu. Produkce začíná od 21 hodin. Grilování, několik výčepů a barů, možnost ubytování v chatkách, stanech a karavanech.

Více informací

V neděli 2. července se bude konat 1. ročník hudebního festivalu v Kempu Tanvaldský Špičák. Výtěžek z festivalu poputuje na transparentní účet veřejné sbírky na opravu hornotanvaldského kostela. Předprodej vstupenek od 14.6.2023 na www.evstupenka.cz.

Více informací

1. 7. - 2. 7. 2023 ozubnicové vlaky s lokomotivou T426 tentokrát poprvé povezou v soupravě nové historické vozy Bdt. V Kořenově bude vystaven Legiovlak a chybět nebudou ani tradiční stánky, historické autobusy, důlní vláček, Muzeum Zubačky i Výtopna.

Více informací

MuTan z.s. a Město Tanvald pořádají 24. 6. 2023 ZavízoFest 2023. Zahrají John Silver, Sprostá a Ubohá, Rozumbrothers, Tres Udos, Ovčie Kiahne, Makule a Baumaxa. Akce se koná v Kempu Tanvaldský Špičák a vstupné je dobrovolné.

Více informací

U nás máme všechny prostory našeho hotelu pokryty bezdrátovým internetm. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme.

Rezervovat můžete online!

Přichystali jsme si pro vás útulné ubytování, přijeďte vyzkoušet!

Rezervovat můžete online!

V letech 2017, 2018, 2019 a 2020 Hotel Bon zvítězil v soutěži CZECH HOTEL AWARDS, jako nejlepší 3* hotel z celého Libereckého kraje!

Prohlédněte si naše nové webové stránky! Vyberte si ze široké nabídky pokojů a rezervuje online!

Speciální nabídka